Panorama Żółkiewska

 

Katalog Biblioteki Online

 

Biblioteka Wirtualna

RODO

Kontakt

Ośrodek Kultury Samorządowej
w Żółkiewce

Biblioteka Gminna

poniedziałek - piątek:
godz. .8:00 - 18:00
sobota:
godz. 8:00 - 13:00

ul. Krótka 3
22-335 Żółkiewka
tel./fax: 84 68 31 728
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Polecane linkiProjekty

,,Kraszewski. Komputery dla bibliotek''

     Ośrodek Kultury Samorządowej w Żółkiewce przystąpił do programu dotacyjnego Instytutu Książki „Kraszewski. Komputery dla bibliotek", w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w roku 2012 .

Instytut Książki po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o dofinansowanie przekazał środki finansowe w wysokości 9 773,00 zł . Otrzymaną kwotę przeznaczyliśmy na zakup trzech zestawów komputerów oraz trzech pakietów aplikacji biurowych wraz z programem antywirusowym na okres trzech lat. Zakup komputerów dofinansowano ze środków Instytutu Książki.

Jeden zestaw komputerowy został przeznaczony do katalogowania księgozbioru bibliotecznego, natomiast dwa pozostałe zostały umieszczone w czytelni bibliotecznej na użytek publiczny.
W przyszłości skatalogowany zbiór biblioteczny będzie udostępniony on-line.
Dzięki takiemu rozwiązaniu czytelnicy będą mogli sprawdzić przez internet wykaz książek należących do Gminnej Biblioteki Publicznej w Żółkiewce i zamówić wybraną publikację. Nowoczesna baza komputerowa oraz oprogramowanie znacznie poprawi jakość korzystania z komputerów i usprawni pracę.
Szczegółowe informacje o programie są dostępne na stronie internetowej www.bibliotekaplus.pl

 

 

          "Akademia Orange dla bibliotek"

 Biblioteka Publiczna w Żółkiewce bierze udział w programie "Akademia Orange dla bibliotek". Program ten jest realizowany przez Fundację Orange. Otrzymane środki, OKS - biblioteka przeznacza na pokrycie kosztów dostępu do internetu. Dzięki temu internet jest nieodpłatny dla użytkownika i powszechnie dostępny.


Gmina Żółkiewka

RTPŻ

BIP


Dom Kultury+

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Visitors Counter

270838
DzisiajDzisiaj296
WczorajWczoraj311
W tym tygodniuW tym tygodniu296
W tym miesiącuW tym miesiącu5736
Wszystkie dniWszystkie dni270838

Copyright © 2012 - Ośrodek Kultury Samorządowej w Żółkiewce.
Strona wykonana przez: www.js-studio.pl